You are currently viewing WorkBalance Sp. z o.o.

WorkBalance Sp. z o.o.

Jesteśmy licencjonowaną agencją pracy o numerze 16972 wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Działamy skutecznie dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły. Prowadzimy dialog z Klientem, wsłuchując się w jego wymagania i proponując właściwe rozwiązania dopasowane do jego zindywidualizowanych potrzeb. Posiadamy bazę złożoną z wykwalifikowanych pracowników, kadry nadzorującej powierzone zlecenie i Specjalistów odpowiedzialnych za rekrutację czy kontakt z Klientem.

Możemy poszczycić się również siecią kontaktów międzynarodowych z firmami specjalistycznym. Nasz atut to działania w oparciu o przepisy – zarówno polskie, jak i europejskie.

Naszą wizytówka jest wynajem oraz rekrutacja pracowników.

Wynajem pracowników

W ramach wynajmu pracowników sami zajmujemy się ich rekrutacją, sprawdzaniem zdolności do pracy i potencjalnych korzyści płynących ze współpracy – zarówno dla przedsiębiorstw, jak i naszych sąsiadów ze Wschodu, którzy poszukują pracy w oparciu o przejrzyste warunki zatrudnienia.

Wynajem pracowników z ze wschodu

Skrupulatnie przeprowadzamy rekrutację zgłaszających się do nas pracowników z Ukrainy. Sprawdzamy ich kwalifikacje i kierujemy do pracy w oparciu o posiadane umiejętności i udokumentowane doświadczenie.

Posiadamy w swoim zespole wykwalifikowanych jak również niewykwalifikowanych pracowników m. in.:

Monterzy, spawacze, elektrycy, elektromonterzy, brygadziści, wykończeniowcy, pracownicy ogólnobudowlani, magazynierzy, pracownicy produkcyjni, szwaczki, zbrojarze, cieśle.

Na wszystkie stanowiska przeprowadzamy regularne nabory. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w WorkBalance napisz do nas wiadomość: kariera@workbalance.eu

Miejscowość: Płock

Kod pocztowy: 09-410

Ulica: Zbożowa 7 lok. 2

NIP: 7743235365

tel.: +48 787-785-100

Email : office@workbalance.eu

www : https://workbalance.eu


Ta Firma otrzymała certyfikat