You are currently viewing CTI ELEKTROTECHNIKA Sp. z o. o.

CTI ELEKTROTECHNIKA Sp. z o. o.

Kim jest CTI ELEKTROTECHNIKA?

Specjalizujemy się w oszczędzaniu energii i obniżaniu kosztów jej użytkowania. Monitorujemy zużycie online, zdalnie wyłączamy urządzenia, dobieramy moce i taryfy na fakturach, wymieniamy oświetlenie na LED, zmniejszamy emisję CO2.

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w budowaniu, projektowaniu i eksploatacjach instalacji elektrycznych zdobywaliśmy przy współpracy z licznymi międzynarodowymi markami takimi jak LG Electronics, Rolls Royce Marine, McDonald`s, TCHIBO oraz Delitissue/Sofidel.

Od ponad 8 lat zajmujemy się także kompleksowym utrzymaniem obiektów z zakresu instalacji elektrycznych, stacji transformatorowych, modernizacji oświetlenia na LED oraz serwisem oświetlenia drogowego i sygnalizacji świetlnych dla GDDKiA.

Korzyści, które oferuje CTI ELEKTROTECHNIKA?

1 ) Finansowe – automatyczne włączanie i wyłączanie urządzeń skraca czas ich pracy i obniża w ten sposób zużycie energii.

Krótszy czas pracy to także mniejszy koszt eksploatacji urządzeń.

Dodatkowo, w rachunku za energię, precyzyjnie dobieramy taryfy i moce, aby maksymalnie obniżać koszty stałe i jednocześnie unikać opłat dodatkowych

2 ) Oszczędność czasu – zastępujemy pracę ludzką, automatyzacją włączania i wyłączania urządzeń, stałym zdalnym nadzorem oraz powiadamianiem email i SMS o nieprawidłowościach, automatyczną rejestracją danych 24/7 (energia, temperatura, wilgotność, stężenie CO2, natężenie hałasu i dowolne ważne dla Ciebie dane), udostępniamy wyszukiwanie wyników online z dostępem dla wielu użytkowników

3 ) Ochrona środowiska naturalnego – jest bezpośrednio związana zarówno ze zmniejszeniem ilości zużytych kilowatogodzin energii (emisja CO2 spada aż 0,8kG za każdą 1kWh!) jak również z mniejszą eksploatacją urządzeń.

Dodatkowe korzyści wynikają w bardziej świadomym użytkowaniu energii przez personel w obiekcie oraz z przyłączenia się przez zakład w proekologiczne działania na rzecz ochrony środowiska i jeszcze lepszy wizerunek Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

Miejscowość: Olsztyn

Kod pocztowy: 10-420

Ulica: Stalowa 4

NIP: 739 385 69 53

tel.: +48 881 533 455

Email : info@cti.olsztyn.pl

www: ctielektrotechnika.pl


Ta Firma otrzymała certyfikat