You are currently viewing PROFEED specjaliści z zakresu żywienia zwierząt

PROFEED specjaliści z zakresu żywienia zwierząt

PROFEED Stanisław Bruździński


 Firma PROFEED istnieje od roku 1995. Założyli ją specjaliści z zakresu żywienia zwierząt, doświadczeni już wtedy specjaliści, wcześniej wykształceni przez uczelnie rolnicze.
Początkowo PROFEED była firmą konsultingową. W połowie lat 90-tych, w Polsce zaistniało  zapotrzebowanie na pomoc i doradztwo w zakresie produkcji pasz oraz chowu zwierząt gospodarskich. Większość Hodowców sama wytwarzała pasze, a jednocześnie standard w produkcji zwierząt gospodarskich podniósł się do takiego poziomu, że było zainteresowanie pomocą wysoce fachową. Doradcy PROFEED podpowiadali Hodowcom, jak komponować pasze, aby były skuteczne i zdrowe dla zwierząt, a jednocześnie dysponując doświdczeniem i wiedzą zootechniczną, poprawiali wyniki produkcyjne zwierząt na fermach Klientów.

Ostatnie lata są dla nas bardzo owocne, z czego jesteśmy niezwykle dumni, a konkurencja patrzy na nasze osiągnięcia z podziwem i szacunkiem.

Wielokrotnie jesteśmy obecni na targach w Polsce i zagranicą. Nawiązujemy współpracę z wieloma firmami z całego świata.
Obecnie PROFEED to jeden z czołowych producentów naturalnych, ziołowych dodatków paszowych w Polsce. Oferujemy preparaty dla drobiu, trzody chlewnej, bydła, koni oraz gołębi. Produkujemy je zarówno dla siebie, jak i dla Klientów zewnętrznych, którzy wprowadzają je na rynek pod własną marką (np. Galvit, Kenovitamin).
Rozpoczęliśmy intensywną ekspansję na rynki zagraniczne (m.in. Litwa, Rosja, Egipt, Pakistan, Irak) i wciąż się rozwijamy. Przed nami jeszcze wiele wyzwań i realizacji zamierzonych celów, dotyczących zarówno produkcji, jak i dystrybucji preparatów. Nasze produkty to szeroka gama naturalnych dodatków, które:

 • wpływają na trawienie i wykorzystanie paszy,
 • uzupełniają niedobory składników pokarmowych,
 • regulują motorykę żwacza, dwunastnicy, jelit,
 • podnoszą wydolność układu oddechowego i krążenia,
 • zwiększają odporność zwierząt na stres,
 • usprawniają działanie wątroby i nerek,
 • poprawiają jakość mleka, jaj, sierści i piór oraz kopyt i racic,
 • poprawiają środowisko bytowania zwierząt,
 • poprawiają statut immunologiczny organizmu,
 • poprawiają wyniki rozrodu i odchowu,
 • w naturalny sposób podnoszą efekty hodowlane i ekonomiczne.

Celem firmy PROFEED jest to, aby ziołowe dodatki paszowe były stosowane powszechnie i osiągalne dla każdego hodowcy, ponieważ: „natura wszystkim nam daje możliwość szczęścia, pod warunkiem, że umiemy ją dobrze użyć„.

Miejscowość: Trzeciewiec

Kod pocztowy: 86-022

Trzeciewiec 96

NIP: 9670478240

tel.: +48 52 346 30 02

Email : biuro@profeed-animals.pl

www : www.profeed-animals.pl


Ta Firma otrzymała certyfikat
PANTERA BIZNESU