You are currently viewing Szkoła Nauki Jazdy Engel Adam Engelbrecht

Szkoła Nauki Jazdy Engel Adam Engelbrecht

Założeniem Szkoły Jazdy ENGEL jest prowadzenie  kursów profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, przy użyciu najnowocześniejszych materiałów naukowych  z  potwierdzonym znakiem jakości. Zajęcia teoretyczne prowadzimy w specjalnie do tego dostosowanej sali wykładowej, znajdującej się w centrum Bydgoszczy, w tym samym budynku gdzie siedzibę ma nasze biuro, przy ulicy Wełniany Rynek 5. Zajęcia praktyczne przeprowadzamy na aucie Toyota Yaris, które jest zgodne z autami egzaminacyjnymi WORD w Bydgoszczy. Obecnie zarówno rolę wykładowcy jak i instruktora nauki  jazdy pełni Adam Engelbrecht, natomiast zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone są przez dyplomowanego ratownika medycznego.

Celem do którego dążymy jest nauka na najwyższym poziomie, by uzyskać najlepszą zdawalność egzaminów państwowych w mieście!

W niedalekiej przyszłości mamy w planach zakup kolejnych aut oraz poszerzenie kadry instruktorskiej. W następnej kolejności jest zdobycie wymaganych uprawnień na prowadzenie kursów prawa jazdy kat. A.

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-036

Ulica: Wełniany Rynek 5/11 (III piętro)

NIP: 9531688519

tel.: +48 695 234 658

Email : szkolajazdy@engel.bydgoszcz.pl​

www :http://engel.bydgoszcz.pl


Ta Firma otrzymała certyfikat
PANTERA BIZNESU