You are currently viewing Polskie Centra Stomatologiczne

Polskie Centra Stomatologiczne

POLSKIE CENTRA STOMATOLOGICZNE SP Z O O

 

Polskie Centra Stomatologiczne (PCS ) funkcjonuje jako podmiot leczniczy od 01.01.2005 roku pod znakiem towarowym DENS. Funkcjonowanie firmy zostało zapoczątkowane przez mały gabinet stomatologiczny, który był prowadzony jako działalność gospodarcza od 1991 roku. Wraz z rozwojem firmy udało się stworzyć największą prywatną sieć gabinetów dentystycznych w regionie, które obecnie tworzą PCS.
Dokładają starań, aby świadczone przez firmę usługi medyczne stały na najwyższym poziomie. Z tego powodu korzystają wyłącznie z najlepszych materiałów oraz profesjonalnego sprzętu stomatologicznego.
W trosce o dobro oraz bezpieczeństwo pacjentów gwarantują opiekę stomatologiczną zgodnie z najnowszymi standardami leczenia oraz aktualną wiedzą medyczną. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem wszystkich zasad sanitarno-epidemiologicznych.

Oferują m.in. leczenie kanałowe pod mikroskopem, a także zakładanie koron i mostów porcelanowych oraz licówek. Oprócz tego zajmują się resekcjami oraz ekstrakcjami zębów. W ofercie znajdują się również zabiegi stomatologii estetycznej, w tym m.in. wybielanie zębów.

Kod pocztowy: 85-794

Miejscowość: Bydgoszcz

Ulica: Lawinowa Paw.nr 7

NIP: 5542612825

tel.: 52 344 16 36

Email : dyrektor@dens.com.pl

www: http://dens.com.pl/

 


Ta Firma otrzymała certyfikat
PANTERA BIZNESU